Lady-pHarma intimzuhany kezelőfej (4 445 Ft)
(a termék elszámolható az egészségpénztár felé)4 445 Ft
A Lady-pHarma Intimzuhany a nyél részből és a kezelőfejből áll. A kezelőfej nyél nélkül nem használható!
A kezelőfej funkciója, hogy az öblítendő testrészbe behelyezve biztosítsa a lágy, kellemes, mégis teljes és hatékony öblítést. Formája, mérete, ergonómiai kialakítása folytán a kényes pontokat elkerülve a legrejtettebb felületeket is el tudja érni.
A kezelőfej felső részén 24 db lyuk található, amelyek körültekintő elhelyezése és iránya olyan, hogy az átfolyó öblítő oldat szép vízrózsát képezve végzi a minél teljesebb öblítést. A kezelőfej úgynevezett bajonettzárral csatlakozik a nyélhez, és e kettő között lévő színes gyűrű biztosítja a megfelelő tömítést.

A tömítő gyűrű többféle színből választható, ezzel egyszerűen megkülönböztethetőek a kezelőfejek a funkció vagy a használó személy tekintetében. Így lehetővé válik, hogy igény esetén – az elektromos fogkeféhez hasonlóan – több kezelőfej tartozzon egy nyélhez.
A kezelőfej a használat után lemosható a fürdéshez használatos tisztálkodószerrel, a fertőtlenítése a gyógyszertárban beszerezhető fertőtlenítőszerekkel (neomagnol, hyperol, stb) ajánlott.
